CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe

Por um escritor misterioso
Last updated 13 maio 2024
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
VIDEO Victorie uriașă pentru FC Hermannstadt la CFR Cluj - Sibiul termină anul pe loc de play off
FC Hermannstadt, singura echipă neînvinsă din Superligă! Daniel Paraschiv, gol de 3 puncte în penultimul minut, la Pitești, Sport
CEAS!!] Hermannstadt vs CFR Cluj în direct 6 noiembrie 2023, Группа сайта Global Rise Group
Omrani ne-a făcut pocinogul! FC Hermannstadt – FCSB 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
LIVE VIDEO FC Hermannstadt - Farul, ASTĂZI de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Campioana României debutează la Sibiu, în noul sezon
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1, în etapa 21 din SuperLiga. Campioana en-titre termină anul pe locul 2. Cum arată clasamentul. Video
Am dat lovitura! CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1 (0-0) – Ziarul Mesagerul de Sibiu
VIDEO Petrolul - FC Hermannstadt, 0-1! Golul lui Daniel Paraschiv din penalty a făcut diferenţa
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Final dramatic în „Gruia”! Dan Petrescu învins la ultima fază! Sibienii au dat lovitura în minutul 90+4 - Antena Sport
FC Hermannstadt și-a convins cel mai râvnit jucător să rămână
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor