CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport

Por um escritor misterioso
Last updated 06 junho 2024
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci  din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
Campioana CFR Cluj a fost învinsă de Hermannstadt în Gruia, cu scorul de 1-0, în ultimul meci al anului în Superligă. Sibienii au marcat singurul gol al
CFR Cluj 1-0 Hermannstad, BESTIA Vinicius il salveaza pe Petrescu! CFR, CHIN TERIBIL! Fortes putea egala in minutul 94, la singura faza de gol a lui Hermannstadt
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
Dan Petrescu, nemulțumit după victoria cu Hermannstadt! CFR Cluj nu are cum să câștige așa - Eurosport
Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri
VIDEO Victorie uriașă pentru FC Hermannstadt la CFR Cluj - Sibiul termină anul pe loc de play off
Victorie uriașă pentru Sibiu cu CFR Cluj. Gol fabulos pentru Neguț și FC Hermannstadt termină turul pe locul patru (foto video)
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
Cfr Cluj întâlnește FC Hermannstadt în ultimul meci din 2022
Eșec la limită. Fanii lui CFR Cluj i-au cerut demisia lui Dan Petrescu, după 0-1 cu Sivasspor