CSM Slatina - Steaua București, 1-2 (0-2)

Por um escritor misterioso
Last updated 31 maio 2024
Steaua București a învins în deplasare, CSM Slatina, cu scorul de 2-1 și a obținut prima victorie oficială din acest sezon.
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1. ”Roș-albaștrii” rămân cu o singură victorie în Liga 2
CSM Slatina primește vizita echipei Chindia Târgoviște - Știri de Olt
Video, CSM Slatina – CSA Steaua 1-2
FINAL FC U Craiova 2 - 1 CSM Slatina, Echipa lui Adrian Mititelu este noul lider din Liga 2!
Slatina Buzz
VIDEO CSM Slatina - Gloria Buzău 1-2. Oaspeţii s-au impus la limită, într-un meci spectaculos, cu penalty ratat şi trei goluri superbe. Celelalte rezultate din Liga 2
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1, Final de meci, Gazdele evită înfrângerea în minutul 90 prin golul lui David Matei
CSM Slatina, înfrângere, pe teren propriu, cu Unirea Dej. Oprescu: „Am luat jocul prea ușor” - Știri de Olt
Daniel Oprescu, concluzii după Steaua - CSM Slatina 1-1
CSM Slatina vs CSA Steaua Bucureşti H2H stats - SoccerPunter
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1! Formaţia din Ghencea a scos un punct pe finalul meciului - Antena Sport