Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o

Por um escritor misterioso
Last updated 28 maio 2024
Video  CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o
CFR Cluj a închis anul cu o înfrângere. Formația antrenată de Dan Petrescu a pierdut în fața celor de la Hermannstadt cu scorul de 0-1, în etapa cu numărul 21 din Liga 1.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Final dramatic în „Gruia”! Dan Petrescu învins la ultima fază! Sibienii au dat lovitura în minutul 90+4 - Antena Sport
U Cluj a ajuns la un loc de play off şi a ajutat-o pe CFR Cluj să rămână pe locul 2
CFR Cluj - FC Voluntari 0-0 Campioana ratează o nouă ocazie de a urca pe
REZUMAT CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Petrescu ia gol din fază fixă și termină anul pe locul doi
FC Voluntari - CFR Cluj 1-3 Ardelenii au dat un nou recital onfesiv și sunt lideri provizorii în Superliga - Eurosport
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
Fotbal: Victorie frumoasă pentru CFR Cluj, 2-0 cu Slavia Praga, în Europa Conference League
Victorie uriașă pentru Sibiu cu CFR Cluj. Gol fabulos pentru Neguț și FC Hermannstadt termină turul pe locul patru (foto video)
FC Hermannstadt - U Cluj 1-2, în sferturile de finală ale Cupei României. Ardelenii vor juca în semifinale cu UTA - Antena Sport
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
Concluziile după prima parte de campionat: FCSB, cea mai slabă dintre primele 5