Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30

Por um escritor misterioso
Last updated 04 maio 2024
Poli Iași și FC Hermannstadt se vor duela, duminică, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Partida va putea fi urmărită la TV pe posturile Digi Sport 1, Orange Sport și Prima Sport 2, dar și în format Live Video Online pe .
Hermannstadt - CS Mioveni 3-0, în primul meci al sezonului de Liga 1
Hermannstadt vs Poli Iași în direct 24 noiembrie 2023 acum 1, Les 24h
Hermannstadt – Poli Iaşi 0-1, Video Online în etapa a 15-a din Liga 1
FC Hermannstadt vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups
Poli Iași a învins campioana chiar la ea acasă, înainte de vizita la Arad! Situația la zi în SuperLiga - Live Arad - Știri din Arad
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
FC Hermannstadt - Poli Iasi - 24 nov 2023
Poli Iași - Hermannstadt LIVE SCORE, ACUM, pe . Moldovenii caută primele puncte ale sezonului, SuperLiga
LIVE VIDEO FC Hermannstadt - Farul, ASTĂZI de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Campioana României debutează la Sibiu, în noul sezon
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104
Poli Iași - FC Botoșani 1-1, în etapa 9 din SuperLiga. Derby-ul Moldovei, nedecis
Poli Iași - Universitatea Craiova 1-4. Mitriță, primul gol după revenirea în Superligă! Oltenii s-au dezlănțuit pe final, SuperLiga
Video Rapid – Poli Iași, LIVE VIDEO, de la 21:00, pe Digi Sport 1. Giuleștenii caută al patrulea succes consecutiv pe teren propriu