Superliga Etapa 7: FCSB - FC Hermannstadt, astăzi, ora 21.30

Por um escritor misterioso
Last updated 16 junho 2024
Superliga  Etapa 7: FCSB - FC Hermannstadt, astăzi, ora 21.30
Arena Națională din Capitală va găzdui începând cu ora 21.30 de minute confruntarea dintre FCSB și Hermannstadt. 3 aprilie 2022, FCSB - Universitatea Craiova 0-2: a fost singura partidă pierdută de roş-albaştri din ultimele nouă disputate în Superliga României pe teren propriu, interval în care au
FCSB – Ziarul Mesagerul de Sibiu
fcsb
FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum arată clasamentul
FCSB - FC Hermannstadt, Live Video Online în etapa 20 din Superliga
SuperLiga, etapa a 7-a: Ex. utistul Oroian îi aduce un punct Sibiului în prelungiri, FCSB - la al doilea eșec consecutiv pe „Francisc Neuman” - Sportarad
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Hermannstadt 1-1! Covăsnenii, la al doilea egal consecutiv în Superliga
UTA - FCSB 2-1, derby în etapa #7 din Superligă. Chiricheș, Coman și Olaru, pieduți pentru derby-ul cu Universitatea Craiova
Ultimă oră! ”Blat” la FCSB - Hermannstadt? ”Înţeleg preţul mai mare plătit de FCSB pentru Baba Alhassan!”. Craiovenii au ieşit la atac
FC Hermannstadt - FCSB 2-2, restanță etapa 5 din SuperLiga. Liderul, egal nebun la Sibiu. Clasamentul actualizat
SuperLiga, etapa a 6-a: Ex. utistul Otele a făcut diferența în derby-ul Clujului, Sepsi e blocată de Hermannstadt - Sportarad