FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat

Por um escritor misterioso
Last updated 19 junho 2024
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final  dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt a pierdut în mod dramatic două puncte în meciul de pe teren cu Politehnica Iași din etapa 17 a SuperLigii. Sibienii au ratat un penalty acordat cu VAR în minutul 90+4.
FCSB - CFR Cluj 1-0, derby-record pe arena din Ghencea. Andrea Compagno, decisiv
Digi Sport, program, meciuri pe - Pagina 1
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Sport, cele mai noi stiri din fotbal, tenis, pe - Pagina 17 ultimele stiri din sport, meciuri, rezultate live
Rapid - Poli Iași 3-2, în etapa #12 din SuperLiga. Prestație de vis pentru Alex Ioniță
VIDEO UTA Arad - Voluntari 0-0 Primul meci fără goluri din noul sezon » Clasamentul actualizat
Stiri scrise de Sorin Dumitrescu: - Pagina 1
Finanțatorul de la FC Hermannstadt, prima reacție după ce echipa a fost depunctată: „Am avut o discuție înainte să apară știrea!” - Antena Sport
FC Hermannstadt vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups
Liga 1 - Etapa 17: Rezultate şi marcatori
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc