REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104

Por um escritor misterioso
Last updated 31 maio 2024
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat  în minutul 104
Compartilhe seus vídeos com amigos, familiares e todo o mundo
REZUMAT, Poli Iași – Hermannstadt 1-0
GOOOL! FCU Craiova – Hermannstadt 1-0. Chițu profită de dezorganizarea sibienilor și deschide scorul
REZUMAT, Rapid – Poli Iași 3-2
Laser Shows - inaugurare Stadion Municipal Sibiu
REZUMAT: Poli Iaşi a retrogradat. Poli - Hermannstadt 0-1
Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu numărul #17 a Superligii.
REZUMAT I FCSB - Poli Iasi 2-1 Revenire pe National Arena cu victorie #fcsb #higthlights #superliga
Practică Studențească la Stațiunea de Cercetare şi Practică Studenţească „Ion Gugiuman”, Rarău-UAIC
REZUMAT Dinamo - Poli Iași 0-0. Opt meciuri la rând fără victorie pentru Dinamo
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
REZUMAT - SEPSI OSK PAGINA OFICIALA - HIVATALOS WEBOLDAL Sepsiszentgyorgy-Sfantu Gheorghe Jud Covasna-Kovaszna megye
Hermannstadt - Poli Iași au remizat, 0-0, în primul meci al rundei 17 din Superligă Hermannstadt - Poli Iasi, LIVE pe , ora 17:30. Cele două echipe visează la playoff - Playsport