FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor spre Finală

Por um escritor misterioso
Last updated 20 junho 2024
FC Hermannstadt joacă cu U Cluj în sferturile Cupei României – Culoar ușor  spre Finală
După 4–1 cu Chindia Târgoviște în grupele Cupei României, FC Hermannstadt va juca cu Universitatea Cluj Napoca în sferturi.
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
Arhive cupa romaniei - Ora de Sibiu
FC Buzău produce surpriza în a doua zi a 16-imilor Cupei României. CS Hunedoara a dus în prelungiri meciul cu FCSB, după ce a fost condusă cu 3-0, însă a capotat apoi.
S-a stabilit când se joacă FC Hermannstadt - Sepsi, în Cupa României
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
FC Hermannstadt și Petrolul au încheiat cu un egal și meciul de la Mediaș
U” Cluj - FC Hermannstadt se joacă cu stadionul aproape plin
Oradea, gazda ultimului meci din etapa 2 a grupelor Cupei României
Hermannstadt - Sepsi 1-1, în Cupa României Betano
Concordia Chiajna și FC Hermannstadt deschid etapa 7 de play-off / Liga 2
FOTO FC Hermannstadt, egal în primul meci din Cupa României din acest sezon. Sepsi a avut un jucător eliminat pe final de partidă