Crvena zvezda pobedila Radnički iz Niša u 10. kolu Superlige

Por um escritor misterioso
Last updated 17 maio 2024
Crvena zvezda jeste upisala tri boda, što je zapravo bio osnovni cilj, ali nije igrala ni približno onako kako treba da izgleda i kako to želi Barak Bahar. Ipak, trijumf nad nemoćnim Radničkim iz Niša minimalnim rezultatom (1:0) je prvi posle 27 dana koji bi trebalo da pokrene srpskog prvaka pred Jang bojs i Ligu šampiona.
FK Crvena zvezda FK Radnički 1923 Superliga Srbije Fudbal
Moj omiljeni klub FK Crvena Zvezda - Utakmicama petog kola za vikend se nastavlja takmičenje u fudbalskoj Superligi Srbije, vodeća Crvena zvezda igra na gostujućem terenu protiv Voždovca, dok će Partizan dočekati
Vojvodina i IMT otvaraju 10. kolo Superlige Srbije, Zvezda protiv niškog Radničkog, Partizan u Kruševcu protiv Napretka –
Zvezda se namučila sa Radničkim VIDEO - B92
MOZZART BET SUPERLIGA (16. kolo): Radnički Niš - Crvena zvezda 1:2 / 23. 10. 2022.
TEŠKA POBEDA ZVEZDE: Radnički skupo prodao kožu na Marakani!
Radnički u nadoknadi vremena izgubio od Zvezde na Čairu : Sport : Južne vesti
Skandal i presedan u fudbalu, ne samo srpskom: Igrač izbačen sa utakmice Radnički - Zvezda zbog velikog propusta - Sportal
Čolović MVP 12. kola Superlige Srbije, a u sledećem napada crno-bele
KRAJ: Crvena zvezda - Radnički Niš 1:0 (VIDEO)
ŠAMPION UZVRATIO GOLEADOM: Zvezda ubedljiva protiv Radničkog (VIDEO) –
BRAVURE GOLMANA: Dragan Rosić odbranama na meču Radnički Niš - Crvena zvezda nervirao šampiona skoro 100 minuta (VIDEO)
KUP SRBIJE Zvezda u prvom poluvremenu bacila petardu protiv Radničkog, u drugom dala šansu deci i stala (VIDEO) - MaxBet Sport