Victorie fără emoții pentru FCSB. F.C Hermannstadt a fost învinsă cu 3 la 0

Por um escritor misterioso
Last updated 28 abril 2024
FCSB și F.C. Hermannstadt s-au înfruntat în această seară în cel mai tare meci al etapei a 20-a din Superligă. Jocul a început la ora 20:00 și s-a încheiat două ore
FC Hermannstadt a remizat cu Rapid în Superligă. Sibienii au ajuns la șapte meciuri fără înfrângere
O nouă victorie pentru Hermannstadt. 1 la 0 cu FC Argeș
VIDEO Florinel Coman, după victoria lui FCSB. ”Am jucat un fotbal plăcut din primul minut”. Ce a spus de Darius Olaru
Video Hermannstadt - Chindia 4-1. Al treilea eșec pentru Toni Petrea pe banca dâmbovițenilor, care părăsesc Cupa României
FCSB - FC Hermannstadt, Live Video Online în etapa 20 din Superliga
FC Hermannstadt – U Craiova 1948 scor 0 la 0. Punct important pentru evitarea retrogradării
FC Hermannstadt - FC Argeș, Live Video Online, în runda a 5-a din play-out
CFR Cluj a reușit a treia victorie consecutivă în campionat. Echipa lui Dan Petrescu a câștigat cu 3-2 duelul cu Hermannstadt și a urcat pe locul doi - Playtech Știri
Petrolul Ploieşti - FC Hermannstadt 0-0, în Superligă. Accidentare groaznică a lui Dragoș Iancu în minutul 6 VIDEO
Fotbal: Victorie clară pentru FCSB, 3-0 cu FC Hermannstadt, în Superligă
Ultimă oră! ”Blat” la FCSB - Hermannstadt? ”Înţeleg preţul mai mare plătit de FCSB pentru Baba Alhassan!”. Craiovenii au ieşit la atac
VIDEO CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Bejan a dat lovitura în prelungiri! Kolinger a fost eliminat. Farul încheie 2022 pe primul loc