FC Hermannstadt obține prima victorie a sezonului, în deplasare la Poli Iași

Por um escritor misterioso
Last updated 09 junho 2024
După înfrângerea din prima etapă a Superligii, pe teren propriu, FC Hermannstadt a obținut duminică prima victorie a sezonului, în deplasare la nou promovata Poli Iași. Sibienii s-au impus cu 3-1, ieșenii jucând din minutul 81 în 10 oameni.
VIDEO SuperLiga: Rapid obține cu greu o remiză pe terenul lui Hermannstadt - HotNews.ro
La Sfântu Gheorghe, sosește FC Hermannstadt
Zi de meci azi la Sibiu: FC Hermannstadt - Poli Iași. În pauză, va fi prezentată cupa
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
UTA Arad - Poli Iași, Live Video Online în etapa a patra din Superliga
Baraj De Promovare/ Retrogradare Pentru Liga 1 2019: U Cluj - FC Hermannstadt
FC Hermannstadt a făcut instrucție cu Astra, la Giurgiu! Cinci marcatori pentru sibieni pentru a reveni pe locul 2 cel puțin până marți
Alhassan și Balaure aduc o nouă victorie sibienilor! FC Hermannstadt trece de Unirea Constanţa, la Techirghiol, și are punctaj maxim după primele două etape
liga 1 - ultimele știri
Liga 2, etapa a 3-a: Meci cu Unirea Slobozia. FC Brașov caută prima victorie - Monitorul Expres - Stiri Brasov
FOTBAL: CFR Cluj – Poli Iaşi, mâine seară, la startul Ligii I. Putem sau nu să facem o surpriză în Gruia?